HakkımızdaUygun Fiyat, Uygun ve Doğru Ürün siz değerli müşterilerimize ihtiyacınız olan en uygun ürünleri en uygun fiyata sunmak için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz.

Hedeflerimiz

Şirketimizin temel finansal amacı, hisse başına kazançta sürdürülebilir büyüme ve nakit temettü ödemesi yoluyla hissedarlarına uzun vadeli getiriler sağlamaktır. Şirketimiz, bu hedefe en iyi şekilde aşağıdaki stratejilerin sürdürülmesiyle ulaşılabileceğine inanmaktadır:

  1. Başarısının satış performansı ile ölçüldüğü ürün yelpazemizi geliştirmek ve geliştirmek.
  2. Karlı bir şekilde artan perakende satış alanı. Yeni mağaza değerlendirmeleri, zorlu finansal kriterleri karşılamalıdır.
  3. Hem Türkiye’de hem de uluslararası çevrimiçi satışlar yoluyla, Dizin müşterilerimizin kârlı sayısını ve harcamalarını artırmak.
  4. Verimli ürün tedariği, stok yönetimi ve maliyet kontrolü yoluyla brüt ve net marjları yönetmek.
  5. Hem Perakende mağazalarında hem de E-ticaret müşteri hizmetleri ve memnuniyet seviyelerine odaklanmak.
  6. Etkin bir bilanço ve güvenli finansman yapısı ile Grubun finansal gücünü korumak.
  7. Hisse geri alımları veya daha yakın zamanda özel temettüler yoluyla hissedarlara fazla nakit yaratmak ve iade etmek.
Ne yapıyoruz?
Mağazamız 2017 yılından itibaren e-ticaret sektöründe başaralı projelere imza atmaktadır. Firmamızın başarı tarifi ve e-Ticaret üssü elektronik ev ltd olduğumuz şirketin yolculuğunun önemli kilometre taşları hakkında bilgi edinin.
Vizyonumuz
E-Ticaret, tüm endüstriyel sektörleri giderek daha fazla etkilemekte ve tüm iş modellerini değiştirmektedir. Çevrimiçi çağda, sürdürülebilir ticari başarının anahtarı, yüksek kaliteli e-ticarettedir.
Misyonumuz
Şirketinizin şu anda ne olduğuna dair misyon ifadelerinden bahsetmiyoruz, bunun yerine bir vizyon ilham verici, ideal bir gelecek durumudur. Bir vizyon neredeyse kesinlikle 0 ulaşılabilir olmayacaktır, ancak mümkünmüş gibi hissetmeniz gerekir.

David MaloneFounder/CEO

Eva BrowerMarketing Head

Anna KevinQuality Controller

Mark WatsonSupport Engineer

Delia RitchieCustomer Care

Margaret CallawayOffice Staff

Müşterilerimizin Bizim İçin Söyledikleri

MENU

Peşin Fiyatına 2 Taksit ve Ücretsiz Kargo Avantajı