SIKÇA SORULAN SORULAR

KARGO BİLGİSİ

Hangi Teslimat Yöntemleri Mevcuttur?
Sitemizde Şuan İçin Kargo Gönderimleri ve Kurye İle Aynı Gün İstanbul İçerisine Teslimat Bulunmaktadır.
Aldığım Ürünün Kargolanma Süresi Nedir ?
Hafta için saat 16:00'a kadar sitemizden vermiş olduğunuz siparişler aynı gün anlaşmalı olduğumuz sürat kargo firması ile tarafınıza kargolanır.
Uluslararası gönderim yapıyor musunuz?
Maalesef. Şuan İçin sadece Türkiye geneline gönderim yapmaktayız. Yurtdışı gönderileri için çalışmalarımız devam etmektedir.
Siparişimi nasıl takip edebilirim?
Siparişinizi verdikten sonra Sipariş Takip sayfasından sipariş numaranızı veya sisteme kayıtlı mail adresinizi girerek ürününüzü takip edebilirsiniz.

SİPARİŞ VE İADE

Satın Almaktan Vazgeçtim. Siparişi mi nasıl iptal ederim ?
Siparişiniz kargoya verilmeden önce bizlere ulaşarak siparişinizi iptal ettirmeniz gerekir. Geri İadelerde ödemeler cuma günleri ödeme yaptığınız kredi kartına veya havale yaptığınız hesaba geri ödenir
İade siparişimi nasıl takip edebilirim?
İade Siparişinizi kargo firmasının size vermiş olduğu kargo takip numarasından kargo firmasının sitesinden takip edebilirsiniz.
Bir ürünü nasıl iade edebilirim?
Ürünü iade ederken size verilen anlaşma numaramız ile anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığı ile bizlere ürün size ulaştığı gibi kutusu hasar görmemiş bir şekilde iletmeniz gerekir. Ürünü anlaşmalı kargo dışında bir kargo ile göndermek isterseniz kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanması gerekir.
Geri ödeme alır mıyım?
Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra ilk cuma günü ürünün ücreti ödeme yaptığınız kredi kartına veya havale gönderdiğiniz hesaba geri iade edilir.
İade bildirim süresi nedir?
Ürün size ulaştığın üründe herhangi bir kusur var ise tutanak tutmanızı veya ürün size ulaştığın ürünü açarken video çekmeniz gerekir. Üründe herhangi bir kusur var ise derhal bize bildirilmelidir. Teslim alındıktan sonra kusurlu olan bir durum varsa ve bize bildirilmemiş ise ilerleyen zamanlarda iade kabul edilmemektedir.
Neden bazı ürünleri iade edemiyorum?
Elektronik, barkodlu ürünlerde ve kişisel kullanımı olan ürünlerde iade kabul edilmemektedir.
Aklınıza Takılan Başka Sorular mı Var ?

Aklınıza takılan diğer sorular bizlere destek@sarafotograf.com mail adresimizden, 0507 078 7623 nolu whatsapp hattımızdan veya sitemizde bulunan canlı destek alanından sorabilirsiniz.

MENU

Peşin Fiyatına 2 Taksit ve Ücretsiz Kargo Avantajı